EN İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ!

Çalışma Saatleri: Pzrt-Pazar (09:00 - 18:30)

mobile-icon BİZİ ARAYIN! 0392 228 04 63
mobile-icon MOBİL0533 889 19 83

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizlik modern yaşamın bir parçasıdır. Gelişen inşaat sektörü ve kullanılan son teknolojik yapı malzemelerinin temizlenmesi oldukça güçtür bu yüzden Dış Cephe Temizlik büyük öneme sahiptir. Çevreye duyarlı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için binaların plazaların apartmanların ve gökdelenlerin dış cephe temizliklerinde çok dikkatli olmak gerekmektedir. Çoğu zaman yağmur suları rüzgarla beraber gelen çevresel etkenler, toz, toprak ve kimyasal atıklar dış cephelerde iz bırakır bunu kalıcı hale getirmemek için yerinde müdahaleler ve uygun temizleyiciler kullanılmalıdır.

Hassa temizlik olarak profesyonel yapımız ve uzman ekibimiz yapılması gereken her şeyi yapmakta ve yapının sağlıklı bir görünüme kavuşması sağlanmaktadır.

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  1. Dış cephe temizliğinin yılda en az iki kere yapılması sektörün bütün firmalarının hemen hemen ortak fikridir.
  2. Uzun süre temizliği yapılmayan binalarda dış cephede oluşan kirler ve lekeler kalıcı olur.
  3. Dış cephe temizliği profesyonel hizmet anlayışıyla yapılmalıdır.
  4. Dış cephe temizliğini yapan personelin eğitimli, donanımlı olması hem işin kalitesi açısından hem de güvenliği açısından çok önemlidir.
  5. Dış cephe temizliğinde güvenlik tedbirlerinin alınması firmanın profesyonelliğinin de bir göstergesidir.
  6. Dış cephe temizliğinde yüzeye uygun temizlik malzemelerinin kullanılması hem işin kalitesi hem de ortaya çıkacak sonuç için çok önemlidir.
  7. Son olarak ve belki de bütün bu yukarıdakileri maddeleri de kapsayan dış cephe temizliğinde en önemlisi güvenilir, profesyonel bir temizlik firmasıyla çalışılmasıdır.