EN İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ!

Çalışma Saatleri: Pzrt-Pazar (09:00 - 18:30)

mobile-icon BİZİ ARAYIN! 0392 228 04 63
mobile-icon MOBİL0533 889 19 83

Cam Temizliği

 

Cam Temizliği

Cam Temizliği Hassa Temizlik firmamızın Kıbrıs genelinde uygun ekip ve ekipmanlarla sunduğu bir hizmettir. Evde cam silimi, mağaza camı temizleme, şirket ve ofis de cam temizliği hizmetini periyodik olarak yada ihtiyaç duyulduğu zamanlarda profesyonelce sunmaktadır.

Çok katlı ve giydirme cephe binaların dış cephe temizlikleri uzman yardımı ve vinç olmadan bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaşmaya çalışırken bir yandan da cephenizi temizleyecek elaman bulmak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken riskler ve o risk altında sigortası olmayan bir personel çalıştırmanın sorumluluğu tartışılmaz ve içinden çıkılmaz bir hal alır.böyle bir sorunla karşılaşmamak için cam temizlik şirketleri ile çalışmak en uygun seçimdir.

Kıbrısta cam temizliği işi için Hassa temizlik firmamızı aramanız yeterli olacaktır çok katlı binalarda keşif için gelecek olan kıbrıs Hassa cam temizleme ekibimiz size detaylı bilgi vereceklerdir. Dış cephe park siding, alaminyum kaplama , cam giydirme cephe , plaza yada yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı , asma sepet yardımı yada teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir bunlarda olmuyorsa dağcılık sistemi ile çalışabilen personelemiz iplerle dış cephenizi temizleyebiliriz.